Podzimní pobyt pro páry

S výhledem do údolí

Romantický pobyt pro 2 s výhledem do údolí

Romantický pobyt pro 2 s výhledem do údolí
Přivítejte vřelou náruč Šumavy, kde se mísí vzduch plný přírodní svěžesti s dotekem podzimní romantiky. Uvolnění začíná hned po příjezdu, kdy vás z okna pokoje bude očarovávat malebný výhled do údolí, které něžně hladí podzimní sluneční paprsky.

Než se ponoříte do okouzlující atmosféry, na pokoji na vás čeká lahodná lahvička vybraného vína, která bude doprovázet každý váš vzrušující okamžik zdejšího pobytu. Ať už si budete vychutnávat večerní klid u krbu nebo budete vykračovat po okolních cestách zbarvených podzimními odstíny, vždy se budete moci spolehnout na chvíle plné pohody a klidu.

Pokoj s vlastním vybavením a výhledem do údolí

Pokoj s výhledem do údolí je vybaven šatní skříní, přistýlkou, dvěma židlemi s jídelním stolem a kuchyňským pultíkem s rychlovarnou konvicí, lednicí a nádobím.

Společenská místnost a kuchyňka

V samostatné kuchyňce v přízemí najdete veškeré potřebné vybavení pro vaření a dvouplotýnkový vařič s digestoří. V kuchyňce je dostatečně velká lednice s mrazáčkem, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice a kávovar na kapsle.

1,200 za noc
  • Zvýhodněná cena
  • Pokoj s výhledem
  • Pobyt pro páry
  • Láhev dobrého vína na pokoji
  • Rezervace minimálně na 2 noci

Flexibilní storno podmínky
Během rezervace se hradí 1/2 záloha za pobyt. Uhrazená částka je vratná až do 14 dní před příjezdem. Úhrada doplatku v hotovosti nebo bankovním převodem na místě. Pokud pobyt začíná za 3 dny a dříve, hradí se celá částka během rezervace.
Doba platnosti 01.10.2023 - 20.12.2023
Ušetříte 20 %

Zarezervujte si svůj pokoj nyní

2+1 pokoj s výhledem do údolí

2+1 pokoj s výhledem do údolí

Dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky situovaný na jih s krásným výhledem do údolí Hamerského potoka a vrch Antýgl.