Podzimní pobyt pro 3

S výhledem do údolí

Pobyt pro 3 s výhledem do údolí

Pobyt pro 3 s výhledem do údolí
Zveme vás na neodolatelnou podzimní dovolenou do malebné Horské Kvildy, kde můžete uniknout shonu každodenního života a plně se ponořit do klidné atmosféry horského ráje. Toto je ta chvíle, kdy si můžete dopřát čas s rodinou nebo blízkými přáteli a vytvořit nové společně vzpomínky.

Den za dnem můžete prozkoumávat okolní přírodu a vycházet na procházky podzimně zbarvenými lesy. A když se vrátíte, můžete den zakončit společným opékáním buřtů u našeho krbu.

Pokoj s vlastním vybavením a výhledem do údolí

Pokoj nabízí krásný výhled do údolí Hamerského potoka a vrch Antýgl a je vybaven šatní skříní, jídelním stolem se třemi židlemi a kuchyňským pultíkem s rychlovarnou konvicí, lednicí a nádobím.

Společenská místnost a kuchyňka

V samostatné kuchyňce v přízemí najdete veškeré potřebné vybavení pro vaření a dvouplotýnkový vařič s digestoří. V kuchyňce je dostatečně velká lednice s mrazáčkem, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice a kávovar na kapsle.

1,600 za noc
  • Zvýhodněná cena
  • Pobyt pro tři
  • Rezervace minimálně na 2 noci

Flexibilní storno podmínky
Během rezervace se hradí 1/2 záloha za pobyt. Uhrazená částka je vratná až do 14 dní před příjezdem. Úhrada doplatku v hotovosti nebo bankovním převodem na místě. Pokud pobyt začíná za 3 dny a dříve, hradí se celá částka během rezervace.
Doba platnosti 01.10.2023 - 20.12.2023
Ušetříte 20 %

Zarezervujte si svůj pokoj nyní

3+1 pokoj s výhledem do údolí

3+1 pokoj s výhledem do údolí

Náš největší třílůžkový pokoj situovaný na jihozápad nabízí možnost přistýlky a výhled do údolí Hamerského potoka a vrch Antýgl.