Časté dotazy

FAQ

Dotazy k rezervaci

Pokoj lze rezervovat pomocí vyhledávače volných pokojů na úvodní stránce nebo zde. Rezervační systém Vám najde nejvhodnější rezervační řešení. V případě, že není volný Váš preferovaný termín, nabídne alternativní termíny a kombinace pokojů. Případně si můžete prohlédnout obsazenost pokojů na stránce s volnými termíny samostatně a dokončit rezervaci pokoje přes stránku konkrétního pokoje.

Nabízíme nevratnou cenovou kategorii, kde host může využít nižší ceny, na úkor méně flexibilních storno podmínek. V opačném případě si host může vybrat flexibilní cenovou kategorii, kde je cena za pokoj vyšší, avšak host může rezervaci rušit až do 14 dnů před příjezdem na pension.

V případě, že jste zvolili nevratnou cenovou kategorii

  • Během rezervace se hradí celá částka za pobyt a rezervace je závazná.
  • Uhrazená částka je nevratná.

 

V případě, že jste zvolili flexibilní cenovou kategorii

  • Během rezervace se hradí 1/2 záloha za pobyt.
  • Uhrazená částka je vratná až do 14 dní před příjezdem.
  • Úhrada doplatku v hotovosti nebo bankovním převodem na místě.
  • Pokud pobyt začíná za 3 dny a dříve, hradí se celá částka během rezervace.

Rezervaci lze zrušit při volbě flexibilní cenové kategorie 14 dní před nástupem na pobyt prostřednictvím formuláře, ke kterému se dostanete přes odkaz v mailu, který Vám byl odeslán v době vytvoření a zaplacení rezervace. Případně můžete rezervaci dohledat přes vyhledávač rezervací. Ke zrušení rezervace dojde ihned po odeslání požadavku.

Pokud rezervaci prozatím nemáte uhrazenou a chcete jí zrušit, není třeba nic dělat. Rezervace není potvrzená a tím pádem není platná.

Při rezervaci pobytu prostřednictvím rezervačního formuláře na webu se pobyt nebo záloha hradí platební kartou během rezervace. Doplatek pak probíhá na místě v hotovosti nebo bankovním převodem.

Rádi Vás ubytujeme od 15:00. Check-out je pak nejdéle v 10:00.

Pension Helena Honesová nabízí 5 pokojů s celkovou kapacitou 14 lůžek. Při rezervaci více pokojů najednou stačí vybrat více pokojů během rezervace pobytu ve vyhledávacím formuláři na úvodní stránce nebo zde.

Ne, ubytování s domácím mazlíčkem bohužel není možné.

Děti do 3 let jsou u nás zdarma, avšak bez nároku na lůžko. Děti od 4 do 18 let dle standardní sazby.

Last minute rezervace je termín, který označuje rezervace vytvořené na poslední chvíli. V našem případě 2 a méně dnů. V tomto období můžete získat slevu 20% na celý pobyt. K dnešnímu datu sleva platí pro rezervace pobytů s datem příjezdu do 28 září, 2023. Vyhledávač volných termínů Vám pomůže zjistit, zdali je volný pokoj v termínu, kdy je platná LAST MINUTE nabídka. 

Tato nabídka se vztahuje pouze na rezervace vytvořené prostřednictvím rezervačního systému na našem webu.

Rezervace vytvořené přes náš rezervační systém můžete dohledat ve vyhledávači rezervací, případně se do náhledu rezervace dostanete přes odkaz v mailu, který Vám byl zaslaný v čase rezervace.

Ostatní dotazy

Ano, cyklisté a běžkaři jsou u nás vítání. K úschovně svých kol a lyží mohou využít naší kolárnu a lyžárnu.

Ano, pro naše hosty nabízíme bezpečné parkovací stání přímo u Pensionu Helena Honesová. 

Podívejte se na naše tipy na výlety v okolí Horské Kvildy. Najdete zde jednoduché výlety, ale i náročnější trasy pro zdatné cestovatele.

Informace o aktuální počasí na Horské Kvildě a v okolí pensionu zjistíte na naší stránce s webkamerou.

Ne, v současnosti nenabízíme ubytování se stravou.